Par mums Uzņēmums
Uzņēmums Drukāt E-pasts
Vizuālās reklāmas firma "3 PUNKTI" ir dibināta 1993. gadā. 
Pašlaik mūsu radošajā kolektīvā ir nodarbināti vairāki profesionāli reklāmas speciālisti.
Visiem mūsu speciālistiem ir plašas zināšanas un pieredze vizuālās reklāmas jomā, kas iegūta aktīvi un mērķtiecīgi darbojoties vizuālās reklāmas tirgū, piedaloties izstādēs un stažējoties ārzemēs.
"3 PUNKTI" darbojas vizuālās reklāmas jomā, un pēdējo pāris gadu laikā ir ieņēmusi noturīgas pozīcijas vizuālo komunikāciju tirgū Latvijā.

Ar nolūku nostiprināt savas pozīcijas vietējā reklāmas tirgū, "3 PUNKTI" veic neatlaidīgu darbu, lai piedāvātu Jums vismodernākos risinājumus un pakalpojumus. Īpašas pūles tiek veltītas, lai gala rezultāts būtu kvalitatīvs, termiņā, kā arī nevainojams dizainā.
Mēs strādājam ar profesionālām programmām un progresīvām tehnoloģijām un šajā jomā mēs sadarbojamies ar firmām no ASV, Anglijas, Vācijas, Japānas un Šveices.

Mainoties tirgus situācijai, "nothing special" un citiem blakusfaktoriem, no vizuālās reklāmas firmas mēs maināmies un tagad pozicionējam sevi kā reklāmas kompānija, piedāvājot klientiem daudzus jaunus, netipiskus ražotājfirmai pakalpojumus piem. reklāma uz piekabēm . Protams, neaizmirstam paplašināt ražošanas iespējas attīstot jaunus produktus un pakalpojumus.

Ja mūsu piedāvāto pakalpojumu un produktu klāsts ir Jūs ieinteresējis - nāciet, zvaniet!
Jūsu ieceres un vēlmes tiks uzklausītas un profesionāli realizētas!

Izmantojiet mūsu prasmi, pieredzi un vēlēšanos Jums palīdzēt!

Vēlam panākumus Jūms un Jūsu uzņēmumam un ceram uz veiksmīgu sadarbību!
 

Paveiktie darbi

Ieteikt draugiem

Kāpēc ar mums?

Atrodamies nemitīgā kustībā un mūsu klienti mums palīdz...

Pierakstieties JAUNUMIEM - mēs Jūs informēsim pirmos!
Gaidiet pārsteigumus tuvākajā laikā.